Gürcistan Karayolu Nakliye

İthalat ve ihracat işlemleri gerçekleştirirken ürünün güvenli bir şekilde ulaşım elde etmesi açısından karayolu nakliye, Türkiye’nin dört bir tarafında farklı ülkelere sağlanan bir hizmet yöntemidir. Bu çerçevede şirketimiz tarafından da karayolu nakliye yöntemleri ile birlikte Gürcistan nakliyat hizmetleri gerçekleştirmektedir. Bu hizmet özellikle kuru yük taşımacılığı ve frigo taşımacılık gibi yöntemler de seçilmektedir. 

Aslında Gürcistan nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesi açısından denizyolunun tercih edilmesi ile Batum limanına ulaşma gibi bir fırsat dahi bulunmaktadır. Fakat karayolu taşımacılığı sayesinde parsiyel taşımacılık ve parça taşımacılık gibi fırsatlar da elde edilmektedir. Bu nedenle Nasa Uluslararası taşımacılık olarak değişen boyutlardaki araçlarımız ile düzenli aralıklar ile Türkiye’nin birçok farklı şehrinden Gürcistan’ın birçok farklı şehrine parsiyel taşımacılık gibi hizmetler veriyoruz. 

Şirketimiz özellikle Gürcistan nakliye firmaları işlemleri gerçekleştirirken sunduğu araç çeşitliliği sayesinde proje taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı gibi işlemler de sağlamaktadır. Bu sayede birçok farklı marka ve firma Gürcistan ile ithalat ve ihracat işlemlerini daha güvenilir bir noktaya ulaştırırken, taşımacılık konusunda da anlık takip gibi fırsatlar elde etmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir