Katar Nakliye

Ortadoğu-Katar-Türkiye ulaşım yolları arasında nakliye hizmetleri gerçekleştiren firmalar ihracat, transit yük taşıma ve ithalat gibi noktalarda hizmet vermektedir. Bu bağlamda firmamız tarafından da Katar nakliye hizmetleri tenteli araçlarımızla özellikle kuru yük taşımacılığında lojistik çözümler sağlamaktadır. Sigortalı taşımacılık gerçekleştiren, bakımlı ve ISO 9001 standartlarında tırlarımız sayesinde risksiz bir şekilde ürünleriniz transfer edilebilir. 

Özellikle son yıllarda Türkiye ile Katar arasında gerçekleştirilen farklı anlaşmalar ile birlikte Katar nakliyat hizmetleri daha fazla ön plana çıkmaya başlamıştır. Ortadoğu’nun en önemli konumlarından biri olarak Katar karayolu, denizyolu ve havayolu üzerinden taşımacılık yapılan bir noktada yer alır. Bu kapsamda firmamız sayesinde de parsiyel nakliyat gibi her noktada hizmet almanız mümkündür. 

Katar nakliye firmaları arasında eğitimli personellerle ve doğru araçlar ile profesyonel bir taşımacılık mantığı sağlamaktadır. Tam profesyonel bir firma olmamız sayesinde yol kontrolü ve bilgilendirme gibi imkanlar sağlarken, aynı zamanda frigofirik taşımacılık gibi avantajlar da sunuyoruz. İhracat ve ithalat ürünlerinin türüne göre değişen dorse çeşitleri konusunda da talepler gerçekleştirilebilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir