Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye

Hesaplama açısından ve dış ticarette yoğun yüklerin taşınması açısından kütle ve hacim olarak gerçekleştirilen parsiyel nakliye, özellikle uzak ülkelere sağlanan nakliyede önemli bir yere sahiptir. Örnek olarak şirketimiz tarafından da sağlanan Suudi Arabistan nakliyat hizmetlerinde parsiyel nakliye olarak çok önemli bir noktada bulunmaktadır. 

Nasa Uluslararası Taşımacılık olarak özellikle karayolu üzerinde parça yük taşımacılığında parsiyel taşımacılık sağlamayı tercih ediyoruz. Bu bağlamda Hatay üzerinde yer alan depolarımız sayesinde kendi bünyemizde tedarikçi ile yaptığımız anlaşma bağlamında tır ve kamyon ile Arabistan nakliye hizmetlerinde parsiyel taşımacılık gerçekleştiriyoruz. 

Şirketimiz parsiyel taşımacılık konusunda rezervasyon, depolama, istifleme, yükleme ve gümrük gibi birçok farklı noktayı göz önünde bulundurarak, planlı bir hizmet vermektedir. Bu sayede Hatay üzerinden yapılan çıkış ile birlikte Suudi Arabistan nakliye fiyatları konusunda da her müşterimiz çok uygun bir fiyat ile hizmet alabilmektedir. Dört önemli aşamada rezervasyon, planlama, depolama ve sevkiyat tamamen kontrol altında ve takip edilir bir şekilde sağlanırken, aynı zamanda da sorunsuz taşımacılık güvencesi sunulmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir