Türkmenistan Karayolu Nakliye

Günümüzde gelişen havayolu ve denizyolu taşımacılığına rağmen dış ticaret gerçekleştirilen birçok ülkeye halen sadece karayolu taşımacılığı ile ulaşım sağlanabilmektedir. Örnek olarak Türkmenistan, ulaşımın karayolu ile sağlandığı ülkelerden biri olmakla birlikte özellikle yük veya ürün kapasitesi ne olursa olsun tır ya da dorse taşımacılığı yapılmaktadır. Bu konuda şirketimiz tarafından da Türkmenistan nakliye hizmetlerinin verilmesi için frigofirik taşımacılık gibi birçok farklı örnekte karayolu taşımacılığı uygulanmaktadır.

Karayolu ile taşımacılık her ne kadar uzun bir süre alsa da her zaman daha güvenilir ve standart bir kaliteye sahiptir. Özellikle sunulan güvenilir taşımacılık konusunda da Türkmenistan nakliyecileri karayolu taşımacılığını çok daha fazla tercih etmektedir. Bu nedenle şirketimiz üzerinden alınan taşımacılık hizmetlerinde de birçok dış ticaret firması özellikle kapalı tente dorse tırlar ile taşımacılık talep etmektedir. 

Nasa Uluslararası Nakliyat olarak Türkmenistan nakliye firmaları arasında İran üzerinden Türkmenistan’a ulaşacak bir şekilde çok düşük navlunlar ile hizmet veriyoruz. Aslına bakılırsa, tüm ücretlerin toplamı bağlamında uygun bir nakliye yapısı sağlanırken, üstelik güvenilir yollarla seyir sağlanarak, size her an bilgilendirme de sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir