Ukrayna Nakliyat

Türkiye ile arasında vize serbestliği bulunan Ukrayna, Türk vatandaşlarının çok yoğun şekilde ziyaret ettiği ve ithalat-ihracat işlemlerinin de yüklü miktarlarda gerçekleştirildiği bir ülkedir. Avrupa’nın giriş noktasında yer alan Ukrayna ile geliştirdiğimiz bu ilişkiler özellikle ihracata büyük bir katkı sağlarken, bu noktada Ukrayna nakliye hizmetleri de ticaretin en önemli gerekliliklerinden birini oluşturmaktadır. 

Şirketimiz Ukrayna nakliye firmaları arasında çok uzun yıllardır yer alması ile birlikte özellikle taşınacak yükün incelenmesi, doğru aracın seçilmesi, sigortalı taşımacılık sağlanması ve hızlı sonuç elde edilmesi gibi birçok noktada her zaman avantajlı görülmektedir. Güvenli taşımacılık ile birlikte aynı zamanda kullandığımız araçlar ve şoförlerimiz bu hizmete büyük bir katkı sunmaktadır. 

Nasa Uluslararası Taşımacılık olarak Ukrayna nakliyat hizmetleri gerçekleştirmek için farklı boyutlarda ve yine farklı özelliklerde geniş bir araç filosu kullanıyoruz. Örneğin, gabari dışı yük taşımacılığı gerçekleştirmek için kullanılan araçlarımız ile dondurulmuş ürün taşımak için kullanılan araçlarımız birbirlerinden farklı yapılara sahiptir. Ayrıca taşımacılık sistemimiz içerisinde Ukrayna gibi deniz yoluyla taşıma gerçekleştirilebilecek ülkelere ulaşım için deniz taşımacılığı da bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir